Mercedes Benz Servis

Mercedes Benz Servis

Mercedes Benz servisi hizmetini profesyonel şekilde veren Yıllar A.Ş. koşulsuz müşteri memnuniyeti ile 50 yıla sığdırdığı "Mercedes Benz Servis" hizmetini, İstanbul / İkitelli'de en yeni teknoloji ve aldığı başarılı eğitimlerle devam etmektedir.

İstanbul İkitelli merkezimizde verilen başlıca Mercedes Benz servis hizmetleri aşağıda yeralmakta olup, müşterilemizin tüm Mercedes Benz servisi ve Mercedes Benz yedek parça ihtiyaçları uzman kadrosu tarafında eksiksiz karşılanmaktadır.

Mercedes Servis: Periyodik Bakım

Mercedes Benz servis yedek parça hizmeti ile yağ ve yağ filtresi, hava filtresi, buji, yakıt filtresi ve polen filtresi değişimi, şanzıman yağı kontrolü ve değişimi, triger kayışı ve eksantrik zincir değişimi, debriyaj baskı ve balata değişim.

Mercedes Benz Servis: Ön ve Arka Düzen Bakım ve Onarım

Mercedes Benz servis hizmeti ile aracınızın yere sağlam basması ve sizi emniyetle gideceğiniz yere konforlu ve güvenli bir şekilde götürmesi için amartisör, direksiyon kutusu, salıncak burçları, rot lar, fren balata ve diskleri, fren hortumları kontrolleri ve değişimi.

Mercedes Benz Servis: Elektrik - Elektronik Bakım ve Onarımı

Mercedes Benz servis hizmeti ile aracınızda yenilenmesi veya tamiri gereken tüm elektrik veya elektronik sistemlerin arıza tespiti, Mercedes Benz Orijinal yedek parça değişim ve montajı, test, adaptasyon ve kodlama işlemleri servisimizde yapılmaktadır.

Oto cam kriko sistemlerinin tamir işlemlerini firmamızda yaptırabilirsiniz. Cam kriko sisteminin yenisi ile değişitirilmesi esnasında ortaya çıkacak yüksek maliyetlerin yerine, düşük maliyetlerle mevcut sisteminizi ilk günkü kadar kullanışlı hale getiriyoruz.

Sıcak yaz günlerinin vazgeçilmez ekipmanlarından oto soğutma sistemlerinin bakım ve tamir hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. Kışlık ve yazlık oto klima bakımı ve gaz doldurma işlemleri için bizi arayınız.

Mercedes Benz Servis Yedek Parça Başakşehir İkitelli İstanbul